NAŠA ZÁRUKA

Záruka 24 mesiacov na úpravu riadiacej jednotky
Vieme, že sú naše úpravy bezpečné a bezproblémové. Vďaka dlhoročným skúsenostiam s úpravou softwaru všetkých typov riadiacich jednotiek nerobíme chyby. A preto môžeme poskytnúť záruku na úpravu riadiacej jedntoky v dĺžke trvania 24 mesiacov. Po celú dobu garantujeme funkčnosť softwaru, pokiaľ nedôjde k zásahu tretou osobou.

 

Záruka 7 dní na vrátenie peňazí
Nemusíte sa Báť o svoje peniaze. Veríme svojej práci a sme presvedčený, že dokážeme splniť vaše očakávania. Pokiaľ optimalizácia výkonu motora nebude fungovať podľa vašich predstáv alebo s úpravou nebudete z hocijakého dôvodu spokojný, môžete do 7 dní od úpravy požiadať o vrátenie automobilu do pôvodného stavu. Zároveň Vám vrátime celú čiastku za softwarovú úpravu. Garantujeme dobre spravenú prácu.

 

Osvedčenie o úprave
Každá upravená riadiaca jednotka získava automaticky osvedčenie o úprave vozidla, ktoré zaručuje kvalitu a zaväzuje firmu autochiptuning.sk na uplatnenie záruky užívateľa od dátumu zhotovenia úprav na vozidle.

 

Záručné a reklamačné podmienky Autochiptuning

 

AUTOCHIPTUNING.SK ©

Back to top

Vážení zákazníci, oznamujeme Vám, že od 03.08.2020 do 05.08.2020 bude prevádzka v Čadci a tiež online podpora nedostupná z dôvodu čerpania dovolenky. Na akékoľvej informácie Vám radi odpovieme prostredníctvom mailovej komunikácie. Objednávky vytvorené v tomto období budeme vybavovať od 06.08.2020. Ďakujeme za pochopenie a prajeme veľa šťastných KM na cestách!