}

Po-Pia: 8:00 – 17:00

+421 915 487 684

Chiptuning

Nájdite si výkon svojho vozidla a kontaktujte nás ohľadom ceny !

Autochiptuning.sk neponúka svojim zákazníkom maximálny výkon za cenu minimálnej životnosti

Oveľa väčší dôraz kladieme na optimálne zvýšenie výkonu pri zlepšení dynamiky a celkového chodu motora. V mnohých prípadoch sa dokonca spotreba paliva, pri dodržaní rovnakého spôsobu jazdy, po úprave zníži.

Optimalizujeme výkon motora na bezpečné hodnoty, pri ktorých ponúkame zákazníkom bezpečné jazdenie bez akýchkoľvek obmedzení. Po úprave môžete jazdiť rovnakým štýlom jazdy ako pred úpravou. Niektoré predávané modely automobilov sú dokonca vedome softvérovo znížené, aby si na trhu obhájili svoju zníženú cenu. Prečo pri kúpe neušetriť a dopriať si plný výkon, ktorý motor ponúka?

Čo je vlastne CHIPTUNING ?

Pod pojmom Chiptuning rozumieme zvyšovanie výkonu pomocou zmeny dát v riadiacej jednotke. Dnes už každé moderné vozidlo má motor riadený touto jednotkou. Úpravou softvéru v riadiacej jednotke je možné docieliť zvýšenie výkonu až o 25% a točivého momentu o 35%. Po takejto úprave dochádza aj k zníženiu spotreby až o 15%. Pre konkrétne parametre úpravy vášho vozidla nás neváhajte kontaktovať cez rezervačný formulár.

Individuálne naladený software

Všetky úpravy sa rodia priamo pod rukami našich školených a rokmi skúsených mechanikov.

Vždy ladíme vozidlo na mieru, na základe vašich požiadaviek a možností každého vozidla. Len tak totiž môžeme zaručiť, že budete zo svojím vozidlom naozaj spokojný.

Vlastný vývoj – vlastné skúsenosti

Veľa firiem je dnes tam, kde sme my boli pred 16 rokmi. Keď neviete software v aute sami upraviť, musíte upravené mapy kupovať od niekoho iného. Predávanie upraveného softwaru nemusí byť z princípu zlé. Nikdy ale nemôžete ručiť za kvalitu niečoho, čo nie ste schopný sami podrobne posúdiť. Celkom rýchlo sme pochopili, že existuje len jedna cesta. A tou je vlastný vývoj.

Všetky úpravy sa rodia priamo pod rukami našich školených a rokmi skúsených mechanikov. Vždy ladíme vozidlo na mieru, na základe vašich požiadaviek a možností každého vozidla. Len tak totiž môžeme zaručiť, že budete zo svojím vozidlom naozaj spokojný.

Ako je možné zvýšiť výkon a zároveň znížiť spotrebu ?

Jednoducho – AUTOCHIPTUNING.SK disponuje profesionálnou technikou, ktorá umožňuje úpravu softvéru riadiacej jednotky, teda chiptuning motora.

Môže sa to zdať nepochopiteľné, že zásahom do riadiacej jednotky sa zvýši výkon motora a zároveň klesne spotreba pohonných hmôt. Vysvetlenie nie je tak zložité. Tím že motor má vyšší výkon a väčší krútiaci moment sa dá s vozidlom jazdiť na nižších otáčkach, nie je potrebné tak často podraďovať na nižší rýchlostní stupeň – napríklad pri stúpaní, či pri predbiehaní a týmto spôsobom sa dá ušetriť až 15% paliva. Táto skutočnosť platí pre preplňovacie motory (napríklad. TDI, CRDI, …) tak ako benzínové aj dieselové motory a nielen u osobných ale aj u nákladných vozidiel, TIR a BUS. U klasických benzínových či dieselových motorov bez turbodúchadla zostane spotreba na rovnakej úrovni.

Vždy sme sa snažili pre zákazníka urobiť maximum. Viac než ostatní. Spokojnosť bola pre náš vždy na prvom mieste. Znalosti, skúsenosti, najmodernejšie technológie, ale tiež cit a inštinkt. To všetko je nutné mať v dokonalej súhre. Najviac rozhodujúcim faktorom nie je hodnota výkonu alebo cena. Rozhodujúci je prianie zákazníka a naša schopnosť toto prianie posúdiť, navrhnúť ideálne riešenie, zvážiť čo je rozumné a dosiahnuteľné s ohľadom na možnosti vozidla a dlhodobú životnosť. Táto vízia je pre nás kľúčová. To je AUTOCHIPTUNING.SK – značkový chiptuning na mieru.

Kvalita, za ktorú sa zaručíme!

Profesionálom sa cíti dnes každý , kto videl riadiacu jednotku na vlastné oči. Internet je plný poradcov, ktorý „vedia“ ako na to. My ale nechceme byť jedným z mnohých. Naším cieľom je byť najlepší.

Spolupráca s najlepšími

Kvalita nespadne sama z neba. Stáť sa dobrým, alebo dokonca najlepším vo  svojom obore, vyžaduje dlhodobý proces, na kterom je nutné neustále pracovať. Možnosť spolupráce so zvučnými menámy v obore rozhodne nie je zlá. Sme radi, že môžeme zdieľať technológie a skúsenosti s ľuďmi od CMD Technologies, Alientechu, FG Tech a ďalších. Že môžeme využívať diagnostické nástroje od firiem ako je Delphi, Ross-Tech BOSCH, KTS, SUN, VAG, a VAS alebo Ferarri . Že máme prístup do databázy s technologickými informáciami o riadiacich systémoch Bosch, Siemens, Denso, Delphi, Visteon a ďalší. Vďaka tomu môžeme byť stále lepší.

Je možné urobiť chiptuning aj môjmu vozidlu?

Optimalizácia je možná takmer u všetkých vozidiel s elektronickou riadiacou jednotkou – ako na dieselových motoroch tak aj na benzínových či už majú alebo nemajú turbodúchadlo.

Súhlas so spracovaním osobných údajov

error: Content is protected !!